АРЫС ҚАЛАЛЫҚ МӘСЛИХАТЫ КОМИССИЯЛАРЫНЫҢ ҚҰРАМЫ

2016 жылғы 25 наурыздағы
«Қалалық мәслихаттың тұрақты
комиссияларын құру туралы»
№ 1/3 – VI Арыс қалалық
мәслихатының шешіміне
                                                                                                                                                      № 1-қосымша

         Арыс қалалық  мәслихатының Бюджет жґне экономикалы¶ даму мґселелерi жјнiндегi комиссиясы мүшелерiнiң тiзiмi

Депутаттың тегi, аты,

әкесiнiң аты (толығымен)

Сайлау округiнiң аты мен нөмiрi

 

Туған күнi,

жылы

Тұрақты комиссиялар мүшесi

Бiлiмi, мамандығы

1

Тоқсейiтов Бөгенбай Төлегенұлы

№ 8 Жастар

22.12.1960

Бюджет комиссия

төрағасы

Жоғары, Темiр жол транспортында тасымалдау

процесстерiн  бас¶ару жјнiндегi жол ¶атынас инженерi

2

Алимбаев Ергали Садуахасович

№3 Орталық

23.11.1962

Бюджет комиссия

 

Жоғары,

Емдеу iсi, экономика бакалавры

3

Жанбыров Галым Айтуарович

№ 11 Ақдала

12.12.1962

Бюджет комиссия

 

Жоғары,

Таукен инженерi, мЅнайшы

4

Мырзаев Мухтархан Арынович

№ 12 Дермене

10.05.1962

Бюджет комиссия

 

Жоғары,  экономист

 

5

Утегенов Калдыхан Нышанбекович

№2 Б.Момышұлы

05.02.1971

Бюджет комиссия

 

Жоғары, локомотив шаруашылығы

 

6

Ахметов Кайрат Турегельдиевич

№ 4 Парк

20.11.1974

Бюджет комиссия

 

Жоғары  экономист

 

 

2016 жылғы 25 наурыздағы
«Қалалық мәслихаттың тұрақты
комиссияларын құру туралы»
№ 1/3 – VI Арыс қалалық
мәслихатының шешіміне
№ 2-қосымша

Арыс қалалық мәслихатының  Әлеуметтік комиссиясы мүшелерiнiң тiзiмi

Депутаттың тегi, аты,

әкесiнiң аты (толығымен)

Сайлау округiнiң аты мен нөмiрi

 

Туған күнi,

жылы

Тұрақты комиссиялар мүшесi

Бiлiмi, мамандығы

1

Медетбеков Ергазы Максимханович

 

№ 7 Стадион

10.04.1967

Әлеуметтік комиссия төрағасы

Жоғары, Дене шыны¶тыру мґдениетi жґне спорт

2

Наршабеков Жомарт Бегежанович

№ 5 Жангелдин

 

15.09.1957

Әлеуметтік комиссия

Жоғары, Қатынас жолдары инженер-механигi

3

Елгонов Қайрат Тастемирович

№ 10 Монтайтас

08.02.1966

Әлеуметтік комиссия

Орта

 

4

Ауезова Гульмира Султанмуратовна

№13 Байырқұм

09.01.1969

Әлеуметтік комиссия

Жоғары,

мұғалім

 

5

Исаев Болат Журсинбаевич

№ 1 Қожанов

27.05.1969

Әлеуметтік комиссия

 

Орта

6

Кумарбеков  Галымжан Абдиханович

№ 6 Ауезов

09.02.1970

Әлеуметтік комиссия

Жоғары,  Дене шыны¶-тыру пґнiнiє о¶ытушысы жґне спорт тѕрiнiє жат-ты¶тырушысы

ЖАРИЯЛАНҒАНЫ: 
17.01.2016-12:00:00