БАСШЫЛЫҚ


Арыс қаласының әкімі

Қадырбек Мұрат Болатұлы


ҚАДЫРБЕК МҰРАТ БОЛАТҰЛЫ​


 

1980 жылдың 3 тамызында дүниеге келген. Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданының тумасы, білімі жоғары, заңгер, құқықтану магистрі. Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының түлегі.

Еңбек жолын 2002 жылы Қарағанды қаласы Қазыбек би ауданының прокуратурасының бөлім прокуроры лауазымында бастаған. 2004-2008 жылдары Қазыбек би ауданы прокурорының көмекшісі, Шығыс-Қазақстан облысы №2 Тарбағатай аудандық сотының судьясы лауазымдарын атқарған. 2008-2011 жылдары Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінде бюджеттік жоспарлау, қаржы-экономикалық қамтамасыз ету және мемлекеттік активтерді басқару, экономика және қаржы департаменттері директорының орынбасары, Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімінің орынбасары ретінде еңбек еткен. 2011-2016 жылдары Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Мемлекеттік қызметті кадрлық қамтамасыз ету департаменті директорының орынбасары, Алматы облысы бойынша департамент басшысының орынбасары, Солтүстік-Қазақстан және Маңғыстау облысы бойынша департаменттерінің басшысы - тәртіптік кеңес төрағасы лауазымдарын атқарған.

2016 жылдың қаңтар айынан бастап Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрлігі Маңғыстау облысы бойынша департаментінің басшысы – әдеп жөніндегі кеңес төрағасы болып еңбек етіп келді.


Қала әкімінің орынбасары

Ақтаев Ербол Қарсыбайұлы


АҚТАЕВ ЕРБОЛ ҚАРСЫБАЙҰЛЫ


 (айы,жылы)

2013 жылғы қарашадан

бастап

Оңтүстік Қазақстан облысы,  Арыс қаласы әкімінің орынбасары

Туған кезі (күні, айы, жылы)

20 қыркүйек 1974 жыл  

Туған жері

Оңтүстік Қазақстан облысы, Арыс қаласы 

Ұлты

қазақ

Білімі

жоғары

Бітірген жылы

1999ж.

2008ж.

Оңтүстік Қазақстан Мемлекеттік университеті                                

Халықаралық гуманитарлы-техникалық университеті

Білімі бойынша мамандығы

Инженер – экономист, заңгер

Келген  кеткен айы және жылы

БҰРЫНҒЫ ЖҰМЫСЫ

01.10.1992

01.08.1994

Шопан көмекшісі, Ақдала ауылының №1 бригадасы, Арыс қаласы, Ақдала ауылы

08.08.1994

09.06.1999

Студент, «М.Әуезов» атындағы Оңтүстік Қазақстан Мемлекеттік университеті, Шымкент қаласы

16.07.1999

22.08.2001

Жетекші маман м.у.а., жетекші маман, Арыс қаласы әкімінің экономикалық болжау және шағын, орта бизнесті дамыту бөлімі, Арыс қаласы

01.11.2001

24.01.2005

 

Қала әкімінің орынбасары

Дәрібай Сапарбай Дәрібайұлы

 


ДӘРІБАЙ САПАРБАЙ ДӘРІБАЙҰЛЫ


 (айы,жылы)

2015 жылғы маусымнан

бастап

Оңтүстік Қазақстан облысы,  Арыс қаласы әкімінің орынбасары

Туған кезі (күні, айы, жылы)

28 сәуір 1959 жыл  

Туған жері

Оңтүстік Қазақстан облысы, Арыс қаласы 

Ұлты

қазақ

Білімі

жоғары

Бітірген жылы

 

1981ж.

Алматы Зоотехникалық мал дәрігерлік институты

Білімі бойынша мамандығы

Зооинженер

Келген  кеткен айы және жылы

БҰРЫНҒЫ ЖҰМЫСЫ

18.11.1981

13.09.1982

Аға зоотехник, Қазақтың ғылыми –зерттеу қой шаруашылығы институты, Алматы обл., Жамбыл ауданы

20.09.1982

26.07.1984

Аға зоотехник, Бөріжар қой совхозы, Бөген ауданы, Ұялыжар ауылы

26.07.1984

01.11.1989

Бөлімше меңгерушісі, Бөріжар қой совхозы, Бөген ауданы, №4 бөлімшесі

01.11.1989

19.10.1991

Нұсқаушы, кеңесші, Арыс қалалық Партия комитеті ұйымдастыру бөлімі, Арыс қаласы

19.10.1992

01.03.1993


Қала әкімінің орынбасары

АЙТБАЕВ РЫСДАУЛЕТ ПАЙЛАНҰЛЫ


(айы,жылы)

2016 жылдың 7 желтоқсанынан бастап 

бастап

Оңтүстік Қазақстан облысы,  Арыс қаласы әкімінің орынбасары

Туған кезі (күні, айы, жылы)

12 қыркүйек 1964 жыл  

Туған жері

Оңтүстік Қазақстан облысы, Арыс қаласы, Монтайтас ауылы 

Ұлты

қазақ

Білімі

жоғары

Бітірген жылы

1990ж.

2007 ж.

Қазақ химия технология институты.

Мирас университеті.

Білімі бойынша мамандығы

Инженер-технолог, қаржы бакалавры

Келген  кеткен айы және жылы

БҰРЫНҒЫ ЖҰМЫСЫ

26.10.1981

18.09.1982

Жұмысшы, Жданов кеңшарының құрылыс цехы, Монтайтас ауылы

05.12.1982

23.11.1984

Солдат, Кеңес Армиясы қатарында

25.08.1985

21.07.1990

Студент, Қазақ химия технолгия институы, Шымкент қаласы

23.08.1990

21.12.1993

Жетекші маман, Арыс қалалық атқару комитеті жанындағы экология бөлімі, Арыс қаласы

14.01.1994

30.12.1996

Мемлекеттік инспектор, Арыс аудандық экология және биоресурстар басқармасы, Арыс қаласы

04.05.1997

15.07.1998

Мемлекеттік инспектор, Арыс аудандық жер ресурстарын басқару жөніндегі комитет, Арыс қаласы

15.07.1998

08.01.2000

Бастығы, Арыс қалалық жер комитеті, Арыс қаласы

08.01.2000

24.01.2005

Бөлім жетекшісі, Арыс қаласы әкімінің жер инспекциясы бөлімі, Арыс қаласы

24.01.2005

31.01.2012

Бөлім бастығы, Арыс қаласының жер қатынастары бөлімі,

Арыс қаласы

31.01.2012

07.12.2016

Аппарат басшысы, Арыс қаласы әкімі аппараты, Арыс қаласы

07.12.2016 Қазіргі уақытқа дейін Оңтүстік Қазақстан облысы,  Арыс қаласы әкімінің орынбасары

 

ЖАРИЯЛАНҒАНЫ: 
10.11.2016-12:00:00
ЖАҢАРТЫЛҒАНЫ: 
16.02.2017-12:00:00